Co zrobisz

Co zrobisz?

m3

No właśnie ,

'co zrobisz” to ulubione stwierdzenie otaczających mnie ludzi . Pytam się dlaczego zamykają okna na noc, a oni „ co zrobisz”

Jak to otwierzę , te 4 sztuki co są w całym wagonie , ale wtedy może ich zawiać i zapewne mają przysłowie, że z duchoty nikt nie umarł , a z przeciagu wielu .

Ale co zrobisz , tutaj można zrobić wiele , tak poukładać się aby okna otwarte były na tych co lubię , a reszta miała może troszkę zimniej, ale bez wiatru . Jednak chęci brak .

Bo co zrobisz , to maja zrobić inni ,a najlepiej autorytety ludzie odpowiedzialni jak prowadnice , władze wagonu . Najlepiej klimatyzację , a tu jej nie ma . Ponoć są już pociągi z wagonami plackaty i klimatyzacją .

I co zrobisz ?

m2

No właśnie dobre pytanie , kiedy narzekamy na coś

Co zrobisz lub zamiast narzekać zadać pytanie co mogę zrobić ?

I jak pojawi się pomysł działania w przeciewieństwie do nich działać .

Tak czasami ma się wrażenie, że od myślenia tutaj są inni , oni od zycia wg norm , które czasami łamią .

Niekiedy to „co zrobisz” przybiera formę braku ch ęci działania . Rano pociąg stanął na stacji , obok na perenie leżało masę motylków , które miały po nocy zawilgnięte skrzydełka i nie mogły latać , z kolegą zaczęlismy je ściągać z peronu , przechodząca Rosjanka , mówi, że tak nie można robić bo skrzydełka im się uszkodzi , a ja mówię a jak się ich nie zniesie ludzie je podeptają (wielu już było rozdeptanych ) . Co zrobisz odpowiedziała i poszła dalej .

Czasem trzeba wybrać lepsze zło i podziałać zaryzykować, a czasem faktycznie gdy nic nie można zrobić odpuścić.

To taka pierwsze rzecz po pobycie w plaktarcie , której oczywiście w jakieś części warto uczyć się od nich .

Bo właśnie podróż plackartą powoduje, że czujesz się jak uczesnik życia . Nie oglądasz go przez szybę , nikt Ci go nie pokazuje , oceniając co dobre co złe . Tutaj Ty sam , obserwujesz i żyjesz razem z innymi , jesteś jednym z nich .

Choć może gdy padnie odpowiedź

'co zrobisz”

gdy będę miała pomysł zacznę działać .

m1

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *