Apelujemy o medytację (modlitwę ) pokoju , odpuszczenia, wybaczenia.

Apelujemy o medytację (modlitwę ) pokoju , odpuszczenia, wybaczenia.

22

Obserwując kotłujący się polityczny świat, mamy dziwne wrażenie , że bieżące wydarzenia są tworzone przez siły ciemności będące w kontrnatarciu. To jakby odpowiedź na niedawną próbę podniesienia wibracji naszej planety zainaugurowaną końcem roku 2012. Obserwując różnych naszych znajomych mocno świadomych i zaangażowanych w sprawy szerzenia świadomości na świecie , mamy wrażenie , że wikłamy się wszyscy w energie towarzyszące światowemu konfliktowi. Jednak naszym zdaniem TERAZ jest właśnie odpowiedni moment do kolejnej solidarnej mobilizacji naszych działań , w zakresie tworzenia pozytywnej energii pokoju i harmonii , który będzie w świecie energetycznym silną przeciwwagą do światowych politycznych tendencji . Skupmy się razem, czy z osobna, na pogłębianiu przestrzeni pokoju w naszych umysłach. Wybaczajcie . Odpuszczajcie wszystko to co blokuje pokój w Waszych sercach . Koncentrujcie się na energii miłości . Być może jesteśmy w momencie równie ważnym jak ten z grudnia 2012 r.

Niektórzy z Was zapytają jak mamy wybaczać , jak roztaczać ten pokój.

Technik jest sporo.

Podam najprostszą moim zdaniem:

  1. Na kartce papieru wypisujesz wszystkie sytuacje, osoby, rzeczy które blokują pokój w Tobie . Wszystkie nawet drobiazgi które się przypomną , od żłobka do teraz . Tutaj nie ma racjonalnego uzasadnienia stwierdzenie – „przecież miałem rację” itp. . Wszystko gdzie nie było pokoju .

  1. Potem nad każdą z tych sytuacji zatrzymujemy się na chwilkę przyglądamy jej ,

  2. Podejmujemy decyzję , że odpuszczamy ją , że nie jest nam potrzebna .

  3. Bierzemy głęboki wdech z krótkim zatrzymaniem na końcu , a potem wydech głęboki aż do końca , a po nim jeszcze malutki wydech powtarzając w myślach odpuszczam. Wydychając wszystko co w nas zalega. Taki oddech najlepiej powtórzyć minimum 5 razy przy każdym punkcie , a najlepiej 10 razy.

  4. Po wykonaniu oddechów napełniamy się energią pokoju , harmonii , miłości – przypominamy sobie dzień , moment kiedy w takim stanie byliśmy i teraz do tej rzeczywistości wprowadzamy rzeczy , osoby , sytuacje będące przedmiotem naszego odpuszczenia wybaczenia , energia pokoju zostaje . (jeżeli nam się nie udaje nic nie szkodzi , róbcie to wiele razy , przez wiele dni, zaczynając od oddechu ) .

  5. Energię pokoju , harmonii , miłości należy przenosić na Polskę , Europę, cały Świat . Cieszyć się tym pokojem, być za niego wdzięczny .

 

I tak postępujemy z każdym punktem . Po wypisaniu punktów mogą przychodzić do nas nowe sytuacje do odpuszczenia , gdyż teraz otworzyliśmy się na pokój i wszystko co nie jest z nim zgodne chce wyjść i opuścić nasze ciało, umysł – przepracowujcie je na bieżąco. Nie zrażajcie się tym, że Wam coś nie wychodzi – sukcesywnie , cierpliwie i wytrwale jak dziecko które uczy się chodzić – odpuszczajcie . Miejcie świadomość , że nawet jedna myśl może zaważyć na globalnym pokoju . Teraz mamy taką przyśpieszoną możliwość (eksternistycznie) przepracowania tego tematu .

 

Odwagi i siły w dążeniu do wewnętrznego pokoju , a co za tym idzie globalnego.

 

Inspiracją do napisania tego artykułu był artykuł Wiesławy na stronie http://www.vismaya-maitreya.pl/kryzys_ducha_czy_przepowiednie_sie_wypelnia.html

Polecamy go bardzo !!!!

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *