Piramidy w Zebrzydowicach

 

P1120913W piątkowy ranek udaliśmy się do Zebrzydowic , do Grażynki i Ewalda Haneckich . Późny ranek dawał jeszcze uczucie rześkości . Gdy jedzie się drogą nie sposób nie zauważyć w ogrodzie piramid . Błyszczą w słońcu pozdrawiając go i obserwujących je przechodniów .

Wizytę rozpoczęliśmy od oglądnięcia ogrodu, gdzie wszystko rośnie jak na drożdżach . Urodzaj w ogrodzie powoduje, ze wydaje się nam , że wjechaliśmy w inną i to dość odległą strefę klimatyczną , a to tylko 50 km od Bielska . W ogrodzie tradycyjne warzywa i owoce , jak również zioła min. Szczeć sukiennicza , której korzeń ma duże zastosowanie przy leczeniu boreliozy .

A wracając do piramid , najpierw mamy sesję ok 30 minut w piramidzie „oczyszczającej” . Zostawiamy to co stare niepotrzebne przygotowując się na nowe . Takie zrzucenie balastu

Potem już oczyszczeni przechodzimy do piramidy w której ładujemy swoje akumulatory, napełniamy się energią wszechświata . Wraz z nami w tej piramidzie energetyzuje się woda i różne suplementy . Energia przenika nas . W pewnym momencie sami czujemy, że już wystarczy.

P1120909

W piramidach można się wygodnie połozyć . W sumie to nie trzeba jechać do Egiptu, aby nacieszyć się piramidami tutaj.

To nie była nasza pierwsza wizyta w piramidach , znamy ich działanie na sobie i bardzo lubimy tutaj przyjeżdżać . To takie miejsce poza czasem i przestrzenią . Gdzie myśli zatrzymują się i dostaję się lepszy wgląd w siebie samego. Więcej o piramidach można poczytać na stronie www.usmiechslonca.pl

P1120917

Należy podkreślić, że Grażynka i Ewald są świetnymi naturoterapeutami , służą radą jak wspomagać leczenie wielu chorób , jak oczyszczać organizm , jak pozytywnie myśleć i dlaczego?

Dziękujemy za stworzenie tak cudownego miejsca , gdzie można nie tylko się wyciszyć , ale przy pomocy naturalnych preparatów zadbać o siebie.

Do zobaczenia znów

P1120911

Loading Facebook Comments ...

One Comment to Piramidy w Zebrzydowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *