Na pokładzie Emiratesa

Na pokładzie Emiratesa 4/5 październik 2013

5

Do Azrou wjechaliśmy już po ciemku, zmęczeni zmaganiem ostatnich dni. Droga do niej obciążona silnym ruchem z mnóstwem ciężarówek , ciemno . Takie warunki nigdy nie zachęcają do poszukiwania noclegu na dziko .

Puszczamy wtedy energię na możliwie najlepsze miejsce na nocleg w tych warunkach

1

I ……….. przejeżdżając koło meczetu stwierdzamy, że pisze na nim Euro Camp .

Nie trzeba nam dwa razy mówić, wiemy że to dar od wszechświata .

Wjazdu do środka strzeże portier w podwójnej bramie , takiej jak budowało się przy wjazdach do zamków . Z tą różnicą że całość posadzki i sklepienia wyklejona jest kafelkami .

Czy stać nas na kemping w Maroku …..???

Pytamy o o cenę …..

Ponoć po 20 od osoby i samochodu czyli w sumie 60 DH (ok 25 zł. ) , to chyba najdroższy kemping w Maroku , za ostatni płaciliśmy 20 DH w sumie .

6

Standard kempingu bardzo wysoki , zdumiewająco wysoki.

Prawda wychodzi po jakimś czasie na jaw . Jesteśmy na pokładzie Emiratesa . Ten budynek w kształcie meczetu , to luksusowy hotel wybudowany przez linie lotnicze Emirates , a kemping tak przy okazji .

Rano budzi nas świeża bagietka podrzucona na krzesełko .

Czy na pewno jesteśmy w Maroku ….???

Czy koszt bagietki nie przekroczy ceny kempingu ????

Ile w sumie nas skasują ?????

Ale Emirates to nie markońska sieć , tak samo jak lecieliśmy z nimi na Malediwy , tak samo tutaj czujemy się zaopiekowani na maksa i w uzgodnionych cenach.

2

Bagietka tak jak śniadanie w samolocie , była wliczona w cenę , a w recepcji na stole widzieliśmy pierwszy w tym kraju cennik .

Dziękujemy miejscu za nocleg . To była pierwsza chłodna noc w ciągu ostatnich 2 tygodni (temperatura spadła do ok. 12 stopni ) . Wreście odpoczęliśmy.

Nieco mniej zadowolony był temperaturą nocy brazylijski wąż , który mieszkał na recepcji . Na szczęście rano mógł się już wygrzewać w silnym słońcu.

3

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *